jak-we-mgle *

  • . Mężowi, który dzielnie pije miksture od 5 miesięcy, odnowiły sie ostrogi. Przytoczę Pani co napisał dr a. Janus na temat haluksów. Autor tekstu tekst przytacza pozytywne opinie o tym zabiegu samych pacjentów. m. In mamy dr. Michał Tombak w jednej ze swych książek podał sposób na halluksy.
  • . a co do jodyny i amoniaku-mi pomaga ta mikstura Tombaka, ale jeśli jesteś. u mnie w czasie stosowania kuracji Tombaka halluks znacząco się zmniejszył. Onet. Pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
  • Slyszy sie rozne opinie na temat operacji halluksow. Dot. Halluksy! Czy ktos wyleczył halluksy metodą Tombaka tj. Jodyna+ amoniak?
  • Mieszankę nanosić na halluksy cienką warstwą wieczorem przez 2 tygodnie. Pracownik kliniki dla kobiet w Bostonie, dr g. Monson w ciągu 8 lat badał.
  • Mieszankę nanosić na halluksy cienką warstwą wieczorem przez 2 tygodnie. Pracownik kliniki dla kobiet w Bostonie, dr g. Monson w ciągu 8 lat badał. Ale proszę p. Doktor-które leki na nadcisnienie nie wpływaja negatywnie na seks? Dociekliwa pani doktor i chwała jej za to.
File Format: pdf/Adobe Acrobatby m tombak-Cited by 1-Related articlesRozmowa z prof. Dr. Hab. michaŁem tombakiem. Tygodnik angora. Rozmawiał Bohdan Gadomski. Nut przed jedzeniem, dopóki mikstura się nie wyczerpie. Nechebet, ja robię sobie kurację cytrynową dr. Tombaka na zwiększenie odporności-przeprowadza się ja dwa razy do roku-na wiosnę i na jesieni.Czym sobie zasłużył na taką opinię cudownego panaceum na wiele naszych problemów? Oczywiasie pani dr. Na kontroli drugi anty zapisala bo maly kaszle.Proszę o opinię Pani Moniki na temat tego czy przy karmieniu 6-miesiecznego dziecka. Dobre efekty daje też mikstura doktora Tombaka, choć wydaje się. Niecodzienna: halluksy można leczyć okładami z 25% amoniaku i jodyny (1: 1).